Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

kabaret-zachodniTo czwórka artystów, którzy kabaretem zaczęli zajmować się jeszcze w poprzednim wieku. Dwudziestym – dla jasności. Mężczyźni tworzyli wtedy jako kabaret Słuchajcie, a babeczka współtworzyła formację "Babeczki z rodzynkiem", ale to dawne dzieje – przedwczorajsze.

Teraz w nowym, pełnym (obu płci) składzie ruszają w Polskę z nowa energia i nową nazwą.
Wywodzą się i nieustannie działają w Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym. Pojawiali się na wszystkich ważnych festiwalach kabaretowych i w wielu widowiskach telewizyjnych. Program kabaretu Zachodniego składa się ze skeczy i piosenek. Charakteryzuje go kreowanie zaskakujących sytuacji i inteligentne spostrzeżenia na wiele dziedzin życi. W programie pojawia się podryw na wózek z dzieckiem, czy też niespodziewana wizyta Zygmunta Hajzera, lub w piosence próba wyjaśnienia fenomenu tzw. selfie.

Doświadczenie, talent aktorski i umiejętność wejścia w bezpośredni kontakt z widzem sprawiają, że Zachodni zajdzie Wam w głowy.
Ostatnio Zachodni wygrał konkurs główny, piosenki oraz filmu podczas festiwalu kabaretowego „Ryjek", co można było ogladać na antenie TV Polsat. Grupa jest również obecnie częstym gościem cotygodniowego programu emitowanego w TV Polsat „Kabaret na żywo".

Kabaret Zachodni. Grupę tworzą: Tomasz Łupak, Janusz Pietruszka, Jarosław Marek Sobański oraz nareszcie Karolina Kuras.

RIDER
pdf


zachodni.jpg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Pin It