Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

kabaret-LiquidmimeLiquidmime to polsko-amerykański tandem składający się z lidera grupy, czyli Jima Williams'a oraz towarzyszącej mu Anny Wojtkowiak-Williams. Jak podaje Encyklopedia Kabaretu "Wspólnie stwarzają na scenie zajmujące audiowizualne widowisko. Przy minimalnym użyciu słów tworzą bogate w treść, komediowe spektakle wykorzystując swoje wirtuozerskie umiejętności pantomimiczne, aktorskie i scenograficzne."

Za swe niesamowite dokonania Liquidmime odniósł sukcesy między innymi podczas Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry, Przeglądu Kabaretów Stolica czy Małego Ryjka na XV Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek. Jednym z najważniejszych osiągnięć jest z całą pewnością Grand Prix oraz Nagroda Publiczności na XXVII Przeglądzie Kabaretów PaKA.

Duet ten pochwalić można przede wszystkim za wprowadzenie świeżości na polskiej scenie kabaretowej. Można nawet powiedzieć, że tego jeszcze u nas nie było! W swoich oryginalnych przedstawieniach wykorzystują oni improwizację, lalkarstwo i inne efekty specjalne. Każdy widz poczuje się zaskoczony tak ogromną pomysłowością i umiejętnym przekazem humoru w tak oryginalnej formie.
Pin It