Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

plakat z potworami a1Kabaret Łowcy.B powstał w 2002 roku w Cieszynie z inicjatywy studentów Uniwersytetu Śląskiego. Prezentują oni absurdalny humor, czemu po obejrzeniu choć fragmentu ich występu nikt nie będzie śmiał zaprzeczyć.

Jako jedna z nielicznych formacji kaabretowych posiada bardzo obszerny skład. Wspólnie występują: Bartosz Góra, Bartosz Gajda, Sławomir Szczęch, Paweł Pindur, Maciej Szczęch i Mariusz Kałamaga.

Panowie pochwalić się mogą bardzo długą listą zdobytych nagród, mianowicie takimi jak: Grand Prix, Nagroda Publiczności oraz II Nagroda Dziennikarzy na VI Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej PRZEWALKA, II miejsce na XXIV Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim oraz wiele wyróżnień i nagród na PACE: I miejsce, Nagroda za najlepszy rekwizyt czy Nagroda za inteligencję ufundowana przez rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Franciszka Ziejke.

Nietuzinkowi artyści i nietuzinkowy humor, które przedstawiają sprawiają, że bardzo łatwo można pokochać to, co robią. Jedno jest pewne, podczas ich występu nie ma możliwości, by się nudzić!

 OFERTA

pdf


RIDER

pdf


1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
Pin It