Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

kabaret-pukMożna by powiedzieć o nich kabaret młoodego pokolenia. Pomimo tego, że swą karierę rozpoczęli stosunkowo niedawno, bo w roku 2007, to jednak ich skecze są pisane i przedstawiane na bardzo wysokim poziomie i z całą pewnością dorównują bardziej doświadczonym grupom.

Ich żart jest błyskotliwy, nteligentny i zaskakujący. Poruszają wiele tematów i robią to w wyśmienicie dobrany do publiczności sposób. O kim konkretniej mowa? Kabaret PUK tworzą Alan Pakosz, Alan Pakosz, Tomasz Biskup, Agata Słowicka, karol Bulski, Michał Próchniewicz. Nagrody, które zdobyli potwierdzają to, co napisane zostało wyżej. Podbili serca jurorów podczas Mulatki, Trybunałów Kabaretowych, Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, Ryjka oraz PAKI. Krótko mówiąc - zdobyli nagrody na najważniejszych przeglądach w kraju. Za sobą mają także udział w wielu kabaretonach i popularnych programach rozrywkowych.

Ich występ polecamy każdemu! Warto usłyszeć i zobaczyć świeże podejście do kabaretu i zobaczyć tych utalentowanych młodych ludzi na scenie.

1
2
3
4
5


Pin It