Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

Kabaret RamolKabaret Ramol rozpoczął działalność w grudniu 2003 roku. W składzie kabaretu znajdują się Małgorzata Trybalska, Aleksander Adamczyk, Grzegorz Kulikowski, Ryszard Kluge. Nie można nie wspomnieć o wielu zdobytych przez nich nagrodach.

W roku 2004 III miejsca na Festiwalu Piosenki Debilnej „WROCEK” we Wrocławiu, „Turnieju Łgarzy” w Bogatyni, Mulatce” w Ełku i na „Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry” w Lidzdarku Warmińskim. Rok 2005 to kolejno tytuł Króla Łgarzy i nagroda publiczności na „Turnieju Łgarzy” w Bogatyni, wyróżnienie na „Wyżynach Drwiny” w Lublinie, III miejsce na „Turnieju Łgarzy i Satyryków” w Międzyrzeczy Podlaskim, II miejsce na Festiwalu Dobrego Humoru” w Gdańsku. W 2006 r. wyróżnienia na „Festiwalu Dobrego Humoru” Gdańsk i na „Mulatce” w Ełku. A w 2008 roku na Turnieju Łgarzy”w Bogatyni drugie miejsce.

Członkowie tej grupy skupiają się w swych skeczach na tematyce obyczajowej i raczej omijają to, co związane z polityką. Grupa nie jest znana z występów w telewizji, co jeszcze bardziej skłania do obejrzenia ich występu na żywo.
Pin It