Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

3Kabaret Ani Mru – Mru powstał w 1999 roku w Lublinie. To jedna z najbardziej znanych grup kabaretowych w Polsce, która prezentowanym poczuciem humoru trafia do szerokiej publiczności.

Początkowo do formacji należeli: Marcin Wójcik (założyciel), Joanna Kolibska, Grzegorz Tatara, Maciej Wojnarowski i Janusz Bronkiewicz, potem dołączyli Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek, którzy wraz z Marcinem Wójcikiem obecnie tworzą skład. Warto pamiętać również, że w czasie przetasowań składu, Panowie Wójcik i Joanna Kolibska występowali jako „Trio Dyszona" i niejako dzięki pojawianiu się w kultowej już Winiarni „U Dyszona" mogli zaistnieć ze swoimi pomysłami na scenie.
Ani Mru – Mru ma na swoim koncie wygraną we wszystkich najważniejszych konkursach i festiwalach oraz bierze udział w licznych kabaretonach. W latach 2009 -2012 Marcin Wójcik wraz z Robertem Górskim z Kabaretu Moralnego Niepokoju prowadził „Kabaretowy Klub Dwójki" - program emitowany w TVP 2 oraz z Michałem Wójcikiem brał udział w improwizowanym serialu „Spadkobiercy".

Najbardziej znanymi skeczami tej grupy są: „Supermarket", „Tofik", „Chińska Restauracja" i „Brzuchomówca". Choć od ich powstania minęło już wiele lat, ciągle wywołują uśmiech na twarzach pokoleń. Warto więc wybrać się na ich występ i jesteśmy pewni, że wychodząc z niego nie będziecie żałować.

1
2
3
3
4
5
6
7
8
9


Pin It