Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

kabaret-skeczow-meczacychKabaret Skeczów Męczących to grupa, która powstała na początku roku 2003 w Kielcach. Jego skład niezmiennie tworzą Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz i Jarosław Sadza. Znani są między innymi z prowadzenia pierwszego w historii kabaretowego teleturnieju o nazwie "Kabaretożercy". Niedawno również poprowadzili dwa odcinki nowego programu rozrywkowego "Dzięki Bogu Już Weekend".

Od początku działalności Kabaret Skeczów Męczących otrzymał ogrom wyróżnień i nagród na największych festiwalach kabaretowych w Polsce, były to: Grand Prix w regionalnych eliminacjach Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej FAMA, I Nagroda na XXVII Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry, Melodyjna Nagroda im. Artura na X Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek czy Nagroda Publiczności i Wyróżnienie Jury za skecz Zabawa Cudzym Kosztem na XXII Przeglądzie Kabaretów PaKA.

Panowie znani są z promowania regionu świętokrzyskiego, niedawno stworzyli parodię utworu "Gangnam style", która stała się hitem. Ich utwór nosi nazwę "Świętokrzyskie style", w teledysku pojawia się wiele obiektów właśnie z tego obszaru oraz regionalne stroje ludowe.

Ich występy zawierają to, co najlepszego w polskim kabarecie - niesamowicie trafne dowcipy z zaskakującą puentą, kreowanie ciekawych i uwielbianych postaci oraz wpadające w ucho piosenki. Warto zobaczyć ich na żywo!
Pin It