Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

1
Formacja kabaretowa utworzona w 2007 roku we Wrocławiu. Obecnie grupa ta składa się z Piotra Gumulca, Jakuba Krzaka i Krzysztofa Wilkoszsa. Dawniej występowali w niej również Maciej Gliński, Sylwia Styczeń i Sylwester Domagała.

Ta stosunkowo młoda grupa kabaretowa ma na swoim koncie wiele nagród między innymi I miejsce na przeglądzie PAKA. Poza tym zdobyli oni nagrody i wyróżnienia podczas Trybunałów Kabaretowych, Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, Mulatki, Szpaka, Przeglądu Kabaretów Stolica czy Przewałki. 

Członkowie kabaretu są bardzo zaangażowani w wydarzenia kulturalne w swoim regionie. Są organizatorami Poligonu Kabaretowego, czyli najstarszej, cyklicznej imprezy we Wrocławiu. Kabaret Chyba także, wspólnie z Kabaretem DABZ, tworzy grupę improwizacji kabaretowych Narwani z Kontekstu. Często współpracowali również z Kabaretem Moralnego Niepokoju m.in. podczas Kabaretowej Nocy Listopadowej czy innych realizacji dla Telewizji Polskiej.

Pomimo dość krótkiej działalności wiele nagród i skecze, które stały się hitami sprawiły, że mają oni liczne grono fanów. Każdy, kto pojawi się na ich występie z całą pewnością się nie zawiedzie. 2Pin It