Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

kabaret-smile-polskie-kabaretyCo łączy Lublin, Kraków i Zieloną Górę? Ze wszystkich tych miejscowości pochodzi kilka wspaniałych grup kabaretowych.

Lublin to miejsce rozpoczęcia działności przez m.in Kabaret Smile, który tworzą trzej przesympatyczni mężczyźni - Michał Kincel, Paweł Szwajgier oraz Andrzej Mierzejewski. Istnieją oni na polskiej scenie kabaretowej od roku 2003. Przez wszystkie lata działalności zdobyli bardzo wiele nagród na prestiżowych festiwalach Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry, Ryjku, PACE czy Debeściaku. Smile uchodzi za jeden z najbardziej uzdolnionych kabaretów pod względem wokalnym. Na swoim koncie mają wiele piosenek, które zapadły widzom głęboko w pamięć. Dzięki temu zdobyli oni także nie jedną nagrodzę na Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Kabaretową OSPA. Otrzymali wiele propozycji poprowadzenia dużych kabaretonów i uczestnictwa w takowych.

Ponadto nie brakuje ich w innych program rozrywkowych, gdzie także znajdują się w roli prowadzących. Kabaret ten z roku na rok coraz bardziej się rozwija, choć osiągnęli już oni bardzo wysoki poziom.

1
2
3


Pin It