Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

tadeusz-drozda-newPoczątkowo był to bardzo znany program satyryczny emitowany w telewizyjnej Dwójce oraz TVN. Jego gospodarzem był oczywiście Tadeusz Drozda, który swym humorem bawił widzów w studiu i przed telewizorami.

w Herbatce u Tadka obok zabawnego Tadeusza Drozdy występuje także Gabi Gold – utalentowana czeska piosenkarka. Sprawia to, że program ten ma niezwykle bogatą oprawę muzyczną. W połączeniu z wykwintną satyrą osoby tak lubianej jak Tadeusz Drozda gwarantuje nam to niezmiennie sukces i salwy śmiechu oraz zadowolenie szerokiego grona odbiorców w różnym wieku.

W programie Tadeusza Drozdy jak zwykle usłyszeć można wyjątkowo trafne komentarze na temat najaktualniejszych wydarzeń z życia publicznego, które nie tyle są ironiczne, co po prostu podkreślają zabawny ich aspekt pokazując jak można doskonale śmiać się z samych siebie. Autor przypomina także jak wyglądał satyryczny obraz niegdysiejszej rzeczywistości, o której tak chętnie znaczna grupa współczesnego społeczeństwa chciałaby zapomnieć. W programie znajdziemy również z całą pewnością anegdoty z życia codziennego oraz żarty z przywar polaków.
Pin It