Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

kabaret-moralnego-niepokojuKabaret Moralnego Niepokoju powstał w roku 1996, w jego skład weszli warszawscy studenci polonistyki, którzy podbili serca jurorów najsłynniejszego przeglądu kabaretów PAKA swym lirycznym, pełnym piosenek programem.

Humor, który przedstawiają obecnie różni się od początkowej formy, lecz na pewno nie przestali bawić - można nawet śmiało stwierdzić, że z każdym kolejnym programem bawią bardziej!

Skład Kabaretu Moralnego Niepokoju na przestrzeni lat uległ zmianie, na początku poza Przemysławem Borkowskim, Robertem Górskim, Rafałem Zbieciem i Mikołajem Cieślakiem, którzy w kabarecie zostali do dziś, występowali również Paweł Goleń, Katarzyna Zygmont czy Karolina Rabenda. Niedawno skład kabaretu opuściła, znana wszystkim ze swojego charakterystycznego śmiechu, Katarzyna Pakosińska. W roku 2012 do panów dołączyła Magdalena Stużyńska, aktorka znana m.in z seriali "Złotopolscy" czy "Przyjaciółki".

Kabaret ma na swym koncie długą listę programów, z których większość odniosła ogromny sukces. Listę tę rozpoczyna "Sonata metafizyczno-rozrywkowa" stworzona w pierwszych latach działalności. Obecnie do najpopularniejszych tras koncertowych zaliczyć można "Babilon Tour", "Trasasasa", "Galaktikos" oraz najnowszy "Pogoda na suma".

Kabaret Moralnego Niepokoju stworzył również programy tematyczne takie jak Historia Świata, Polski oraz Literatury. Przez pewien czas nagrywali oni "Tygodnik Moralnego Niepokoju" oraz "Miesięcznik Moralnego Niepokoju " dla telewizyjnej dwójki.

Najbardziej rozpoznawalne postacie wykreowane w skeczach tego kabaretu to z całą pewnością duety takie jak Tata i Mariusz, Maks i Bożydar oraz Gwidon i Romek.

Kabaret Moralnego Niepokoju zajmuje się również tworzeniem scenariuszy do Kabaretowych Nocy Listopadowych, które mają miejsce każdego roku 11 listopada.

Z pewnością nie ma osoby, która by o nich nie słyszała. Kabaret ten brawurowo prowadził wiele znanych w całej Polsce wieczorów takich jak Mazurska Noc Kabaretowa czy Festiwal w Opolu. Są również stałymi bywalcami w studiach telewizyjnych i radiowych.

Każdy wieczór w ich towarzystwie jest wspaniałym wydarzeniem i niesamowitym przeżyciem.

1
2
3
4


 

Pin It