Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

okładkaNie ma osoby w Polsce, która nie znałaby wykreowanej przez nich postaci nierozgarniętej blondynki Mariolki, lecz kabaret Paranienormalni ma na swoim koncie o wiele więcej sukcesów.

Grupa ta powstała w 2004 roku w Jeleniej Górze. Od 2008 roku występują w czteroosobowym składzie: Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk i Robert Kadłucki (który zajmuje się obsługą techniczną, lecz pojawił się w nie jednym skeczu). Nagrody zdobyli oni między innymi podczas Trybunałów Kabaretowych, PAKI, Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku, Debeściaka w Dąbrowie Górniczej, Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Ponadto w plebiscycie "Świry" otrzymali oni Statuetkę Świra w kategorii kabaret za wykreowanie postaci Mariolki.

Na swym koncie Panowie mają prowadzenie największych imprez kabaretowych w Polsce. Napisali oni scenariusze do Płockiej Nocy Kabaretowej w roku 2010 i 2013, których gospodarzami byli wraz z kabaretem Nowaki. Mają oni za sobą także rolę prowadzących Kabaretonu Opolskiego w 2009 roku.

Swą twórczość nagrali oni na dwóch płytach DVD "Mariolka prawdę Ci powie" oraz "Szybcy i śmieszni".

Humor kabaretu Paranienormalni jest idealny dla osób lubiących prosty a zarazem błyskotliwy żart. Podczas ich występów widz zachwyci się z całą pewnością talentem Igora do parodiowania znanych ludzi i utworów. Poza tym posłucha przygotowanych przez nich piosenek, dowie się, jakie dalsze losy przygotowali oni dla Mariolki oraz zobaczy całkiem nowe skecze przepełnione doskonałymi dowcipami.

1
2
3
4
5
Pin It