Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

kabaret-made-in-chinaKabaret Made In China to grupa wywodząca się z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Żałożona została przez członków kabaretu E.K w roku 2002. Obecnie jej skład tworzą Katarzyna Sobieszek, Artur Walaszek, Marcin Król i Sławomir Kaczmarek.

Jeszcze w czasie występów pod nazwą E.K zdobyli między innymi II nagrodę na Mazurskim Lecie Kabaretowym "Mulatka" 97' oraz Lidzbarskich Biesiadach Humoru i Satyry w tym samym roku. Ich dużym osiągnięciem jest także nagroda za najlepszy skecz na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 99'.

Made In China wyróżnia się od innych grup. Są jedną z nietuzinkowym formacji dbających o inteligentny żart i błyskotliwe puenty nie powiązane z polityką. Warto zobaczyć ich na żywo choćby po to, by zapoznać się z ich twórczością, gdyż bardzo rzadko są oni goścmi programów telewizyjnych czy kabaretonów. Jedynym kabaretonem, z którym są powiązani jest "Kabaretobranie, czyli Zielonogórska Noc Kabaretowa".

Poza działalnością stricte kabaretową, Katarzyna Sobieszek próbuje swoich sił w stand-upie i wraz z autorskimi monologami występuje w całej Polsce. Ponadto Marcin Król był kiedyś członkiem Grupy Rafała Kmity. Artur Walaszek posiada zdolności operatora, reżysera i dźwiękowca a Sławomir Kaczmarek jest imitatorem dźwięków oraz instruktorem wschodnich sztuk walk.
Pin It