Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

grupa-mocarta3Z całą pewnością powiedzieć można, że to jeden z najbardziej oryginalnych kabaretów. Swoim ogromnym talentem podbili oni serca widzów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie!

Grupa ta powstała w roku 2005 i jest najbardziej wyjątkowym kwartetem smyczkowym w Polsce. W jego skład wchodzą Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk oraz Bolesław Błaszczyk. Pomimo, że nie brali oni udziału w zbyt wielu przeglądach i konkursach kabaretowych zdobyli II miejsce podczas krakowskiej PAKI 1998 i 2000 oraz "Złotą szpilkę" na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry w roku 1997. Jednym z ich największych dokonań było zajęcie I miejsca na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2009. W roku 2011 poprowadzili oni Mazurską Noc Kabaretową według własnego scenariusza. Niedawno byli również autorami jednego z odcinków programu Dzięki Bogu Już Weekend. Wydali wiele płyt, które cieszą się ogromną popularność.

Rozsławiły ich także wspólne występy ze Zbigniewem Zamachowskim. Jaki jest klucz do sukcesu na scenie kabaretowej? Na pewno jest to talent muzyczny połączony z wyśmienitym poczuciem humoru!

grupa-mocarta3
grupa-mocarta1
grupa-mocarta2


Pin It