Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

kabaret-kuzyniKabaret ten jest jednym z nielicznych, którego korzenie sięgają tak dawnych czasów. Powstał on mianowicie w roku 1897. Pochodzi z miasta, które niektórzy nazywają całkiem słusznie stolicą polskiego kabaretu, czyli pięknego Krakowa. Od 1999 roku występują w Piwnicy Pod Baranami.

Jego skład obejmuje wiele osób: Andrzeja Talkowskiego, Anetę Talkowską, Jarosława Gawlika, Aleksandra Talkowskiego, Robert Turlej, Grzegorz Żyła. Czasami wystąpują z nimi także Tomasz Kot, Wojciech Czerwiński, Marcin Tyrol.

Kabaret Kuzyni zdobył wiele nagród: Grand Prix na XVI Przeglądzie Kabaretów PaKA, Grand Prix na VI Mazurskim Lecie Kabaretowym Mulatka, II Nagrodę na XXI Lidzbarskich Biesiadach Humoru i Satyry, Grand Prix na IV Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej PrzeWAŁka, Grand Prix na Siedleckiej Nocy Kabaretowej i Grand Prix na Festiwalu Sztuki Estradowej w Warszawie.

Jako prowadzący wystąpili podczas Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej PrzeWAŁka w roku 2006.

Na występ kabaretu Kuzyni wybrać się można przede wszystkim z powodu wysokiego poziomu humoru jaki prezentują. Ponadto już ich korzenie sięgające tak dalekich czasów zachęcają nas do zobaczenia na własne oczy tego, co mają nam oni do zaoferowania. Nie są oni spotykani podczas realizacji telewizyjnych, więc na pewno nie jednym zaskoczą każdego widza.
Pin It