Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

Kabaret ten powstał w roku 1984 w Zielonej Górze. W tym mieście studiował jego założyciel Krzysztof Langer, który w 1988 roku osiadł w Jeleniej Górze i tam kontynuował działalność kabaretową.

Obecnie skład tej grupy to założciel Krzysztof Langer, Krzysztof Rogacewicz i Piotr Przeniosło. Poprzednimi członkami byli Robert Wróblewski i Jacek Grondowy.

Główną tematyką, jaką w swych skeczach podejmuje kabaret Paka są zagadnienia obyczajowe, społeczne i polityczne. Nieważne jak trudny temat panowie by podjęli potrafią przygotować żart w takich sposób, że wprawiają w podziw publiczność. Poza błyskotliwym dowcipem i mocną puentą kabaret Paka słynie z energiczności. Liczne nagrody tylko to potwierdzają a są to: Grand Prix na V i nagroda na VI Przeglądzie Kabaretów PaKA, Złota Szpilka na XII Lidzbarskich Biesiadach Humoru i Satyry czy I Nagroda na XVI Lidzbarskich Biesiadach Humoru i Satyry.

Salwy śmiechu, gromkie brawa i westchnienia zachwytu - tegona pewno można spodziewać się po publiczności podczas występu kabaretu Paka!
Pin It