Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

0002-jrop7uuhv0Grupa ta założona została w roku 1987 z inicjatywy Wiesława Tupaczewskiego, jednak swą oficjalną działalność rozpoczęła w roku 1990, kiedy to jej skład wyglądał następująco: Ryszard Makowski, Andrzej Piekarczyk, Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski.

Od czasu odejścia z niej w 2001 Ryszarda Makowskiego formacja występuje w składzie trzyosobowym. Pomysłodawcą nazwy i stroju scenicznego, czyli garnituru z przypiętym logo, jest Wiesław Tupaczewski. W wielu przypadkach przedstawiciele kabaretu tłumaczą nazwę od pierwszych liter słów "Ostatnie Takie Trio Oszołomów". Logo, którym artyści ci się posługują, czyli żyletkę zaprojektował przyjaciel kabaretu Jacek Sasin.

Warto wspomnieć, że jest to jeden z nielicznych kabaretów, którego piosenki osiągnęły tak wielką popularność. Mało która piosenka kabaretowa wykracza poza scenę o tej tematyce. Jednak obecnie któż nie zna choć jednego utworu kabaretu OT.TO? Doskonale znane utwory muzyczne ich autorstwa, to między innymi: „Zasmażka”, „Wakacje”, Droga pani sąsiadko”.

Obecnie OT.TO występuje podczas dużych imprez kabaretowych i krajowych. Ciekawy tekst, rytmiczna muzyka i wspaniały dowcip - tego można się po nich spodziewać.
Pin It