Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

kabaretMiło nam poinformować, że od czerwca 2017 roku Kabaret Czesuaf występuje w nowym składzie! Do Tomka, Maćka i Wojtka dołączyła Olga Łasak – artystka, która w sobie tylko znany sposób łączy niezwykły talent z jeszcze większym urokiem osobistym.

Aktorka, wokalistka, posiadaczka pięknego głosu, który doceniany i podziwiany jest przez jurorów oraz publiczność festiwali i przeglądów w całym kraju, od kilku już lat obecna jest na polskich scenach teatralnych oraz kabaretowych.

Najmłodsi mogą kojarzyć jej charakterystyczny głos z jednego z kanałów telewizyjnych dla dzieci, gdzie Olga udziela go postaciom kreskówek.

Już we współpracy z Olgą wiosną 2017 roku powstał najnowszy program Czesuafa pt. „Rewizyta". Nasze najmłodsze „dziecko" to prawie dwie godziny skeczy i piosenek pełnych inteligentnego, momentami absurdalnego humoru, z przymrużeniem oka komentującego otaczającą nas rzeczywistość.

Kabaret Czesuaf powstał w roku 2002, obecnie występują w nim: Olga łask, Maciej Morze, Tomasz Nowaczyk oraz Wojciech Kowalczyk. Mają oni za sobą udział w wielu dużych kabaretowych przedsięwzięciach takich jak występy podczas Mazurskiej Nocy Kabaretowej, Kabaretowego Klubu Dwójki czy w najnowszym programie telewizyjnym Dzięki Bogu Już Weekend. Lista nagród jakie zdobyli jest bardzo długa. Pochwalić się mogą m.in sukcesami podczas Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, PAKI, OSPY czy poznańskiego festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu. Ich skecze poruszają przeróżną tematykę, lecz zawsze fascynują zaskakującą puentą. Panowie świetnie radzą sobie również z nagrywaniem zabawnych filmików, za co otrzymali "Złotą Kasetę" podczas Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2008.

Najbardziej aktywną osobą w tymże kabarecie jest z całą pewnością Tomasz Nowaczyk, którego pochwalić możemy również za działalność na scenie stand-upowej oraz pisanie wierszy dla dzieci.

1
2
3
4
5
6
7
8
9


Pin It