Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

Kacper RucińskiArtysta młodego pokolenia, których szturmem wszedł na polską scenę kabaretową a konkretniej stand-upową. Występował w niedawno rozwiązanej grupie improwizacyjnej W gorącej wodzie kompani, która odniosła w Polsce wiele sukcesów. Wziął udział w I edycji programu "Stand up. Zabij mnie śmiechem". Obecnie jest gospodarzem emitowanego co tydzień programu "Tylko dla dorosłych", w których jego gościem są znani i mniej znani stand-uperzy z naszego kraju. Program ten zawiera także elementy improwizacji.

Zdobył wiele nagród i wyróżnienień, między innymi, w 2009 roku otrzymał I Nagrodę i Nagrodę Publiczności na III Szczecińskim Przeglądzie Autorskich Kabaretów SZPAK, zajął I miejsce na II Kabaretowych Mistrzostwach Świata w Warszawie, wyróżniono go za wprowadzenie nowej formy Stand-up Comedy na III Festiwalu Kabaretów Studenckich F.I.K.O.Ł.E.K. w Poznaniu, a w tym roku zajął I miejsce na I Tarnowskim Festiwalu Kabaretowym i otrzymał Tytuł Debeściaka na XI Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej Debeściak.

Jego żart nie należy do nudnych dowcipów, znanych ze starych schematów. Kacper Ruciński mówi, co myśli, swe obserwacje życia codziennego przenosi z wielkim talentem na scenę. Jego dowcip jest ostry, ale również inteligentny i bardzo błyskotliwy.
Pin It