Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

zygmunt-chajzerUrodził się w Warszawie, tam też kształcił się - ukończył AWF oraz Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Związany był przez wiele lat z Programem Pierwszym Polskiego Radia, gdzie prowadził takie programy jak "Lato z radiem" oraz "Cztery pory roku". TVP1 umieściło go na stanowisku prezentera programu informacyjnego w "Wiadomościach" i "Dzienniku telewizyjnym". Jednak z całą pewnością Zygmunt Chajzer najbardziej znany jest z prowadzenia programów rozrywkowych i teleturniejów takich jak "Idź na całość", "Gwiezdny cyrk" czy "Ananasy z mojej klasy". Jest zdobywcą dwóch Telekamer w w kategorii rozrywka. Otrzymał w roku 2000 Złoty Krzyż Zasługi. Obecnie trochę zawiesił swoją karierę prezentera i gospodarza programów rozrywkowych i informacyjnych. Zakończył także współpracę z Programem I Polskiego Radia. Bierze udział w licznych spotach reklamowych produktów konsumenckich.

Zygmunt Chajzer to człowiek zarażający innych swym optymizmem i potrafiący zachęcić do zabawy nawet największego ponuraka.
Pin It