Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

piotr-gasowskiUrodził się w Mielcu 16 kwietnia 1964 roku. Szkołęśrednią ukończył w Poznaniu, jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Piotr Gąsowski to znany aktor, artysta kabaretowy oraz prezenter telewizyjny.

Na scenie teatralnej zadebiutował w roku 1987. Występował w teatrach Komedia (1986-1989) i Nowy (1989-1994). Od 15 lat niezmiennie występuje wraz z Hanną Śleszyńską, Robertem Rozmusem i Wojciechem Kaletą w grupie o charakterze kabaretowym Tercet, czyli kwartet. Ze swym repertuarem obecni byli oni na znanych polskich kabaretonach oraz w programach telewizyjnych takich jak Kabaretowy Klub Dwójki. Obecnie Występuje również na deskach warszawskich teatrów: 6. piętro, Capitol, Komedia, Projekt Warszawa, Kamienica.

Ogromny talent do bycia konferansjerem udowadnia on nam na każdym kroku. Telewizja wielokrotnie obsadzała go w roli prowadzącego między innymi w takich programach jak "KOT czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy" w TV4, "Joker" w TV4, "Bliżniaczki" w TVP2, Dubidu w TVP2. Jednak największą sławę w tej dziedzinie przyniosła mu kilkuletnia przygoda z "Tańcem z gwiazdami".

Piotra Gąsowskiego charakteryzuje wspaniały kontakt z publicznością. Od razu wzbudza on sympatię. Ten facet lubi to co robi, lubi publiczność, lubi występować. Na estradzie Gąsowski czuje się jak ryba w wodzie. Publiczność natychmiast to odczytuje. Zabawa jest zawsze wyśmienita.
Pin It