Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

Tomasz KamelNie można mu odmówić tytułu jednego z najbardziej znanych polskich konferansjerów i prezenterów teleiwzyjnych.

Pochodzi z Zielonej Góry, gdzie ukończył germanistykę z tytułem magistra w Wyższej Szkole Pedagogicznej. Od 1997 jest związany z Telewizją Polską. Był gospodarzem wielu programów takich jak "Randka w ciemno", "Sekrety rodzinne", "Pytanie na śniadanie". Obecnie wraz z Mariką prowadzi show The Voice of Poland w TVP2. Próbował także swych sił w stand-upie a nawet współprowadził program o tej tematyce wraz z Mariuszem Kałamagą "Stand up. Zabij mnie śmiechem" w Polsacie. Był także związany z Radiową Trójką, a konkretnie audycją "Znaki szczególne". Od 2005 roku jest wykładowcą metodyki dziennikarstwa telewizyjnego oraz autoprezentacji i wystąpień publicznych w Instytucie Dziennikarstwa Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu.

Jego talent konferansjera można podziwiać podczas wielu dużych imprez telewizyjnych takich jak „Festiwal Jedynki”, „Sopot Festival” czy też ‘Krajowy Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu”.
Pin It