Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

piotr-plewaUrodzony w 1965 roku, polski aktor, wokalista i artysta kabaretowy. Posiada dwadzieścia lat doświadczenia na wszystkich scenach kabaretowych Polski.

Ma za sobą ponad ośmioletnią działalności w olsztyńskim kabarecie „BEZ NAS”, który był wieloktornie nagradzany na krakowskiej PACE. Obecnie należy do Grupy Rafała Kmity, kabaretu, który został założony w Krakowie i również kilkakrotnie był nagrodzony na PACE. Piotr Plewa zdobywał nawet na nim nagrodę indywidualną. Piotr Plewa sprawdził się doskonale jako gospodarz „Opolskiej Nocy Kabaretowej” w 1995 roku, jak i również jako prowadzący ogólnopolskiego kabaretonu telewizyjnego pod nazwą „FAMA 2000”. Znany jest także, jako aktor krakowskiego "Teatru Stu" i teatru "Kamienica" w Warszawie. Podjął także współpracę z HBO, gdzie występował w cyklu kabaretowym "HBO na stojaka". Piotr Plewa zagrał też w kilku filmach. Ostatnie z nich to „Dzień Gniewu” oraz „Nie ma takiego numeru”.

Jest utalnetowanym konferansjerem, który sprawdza się na dużych i małych imprezach. Zachęcia publiczność do aktywnego udziału oraz rozsiewa miłą i zabawną atmosferę
Pin It