Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

male zdziwUrodził się 17. lipca 1980 roku, od 1999 roku związany jest z Kabaretem Słuchajcie, otrzymał tytuł honorowego członka Kabaretu Hlynur (który zawiesił działalność 1. stycznia 2013 roku). Kiedyś występował w Kabarecie Ciach.

Człowiek wielu talentów. Sprawdził się rewelacyjnie jako prowadzący porgramu "Bombonierka" w TVN7 oraz "3 po godzinach" w TVP3 Wrocław. Jest szefem Flying Mole Festiwal. Wielokrotnie doceniany przez środowisko kabaretowe i obsadzany w roli konferansjera na największych przeglądach i spotkaniach kabaretowych, były to: Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Festiwal Kabaretu w Zielonej Górze, Zimowa Akcja Kabaretowa ZAK i Przegląd Kabaretowy Stolica PKS. Osobiście mógł także pojawić się w roli jurora na Wrocławskim Festiwalu Krasnoludków i Szczecińskim Przeglądzie Autorskich Kabaretów SZPAK.

Bardzo energiczny i niezwykle profesjonalnych artysta potrafiący nawiązać kontakt z nawet najbardziej wymagającą publicznością. Człowiek, który zapanuje nad każdą sytuacją z pełnym uśmiechem.
Pin It