Logowanie



Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474


jarek@polskiekabarety.pl

Jesteś tutaj: Strona GłównaKalendariumKsiążka o kabarecie Ani Mru Mru już wkrótce w księgarniach!

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Stargardzie Szczecińskim Wyróżniony


kabaret-moralnego-niepokoju-jerzyk-mini
Kabaret Moralnego Niepokoju
w programie: "Jerzyk dzisiaj nie pije"


Miejsce:
Hala OSiR
ul.Pierwszej Brygady 1, Stargard Szczeciński

26 Lutego 2016
godz. 17:00


Cena: 50 zł
 
KUP BILET W INTERNECIE:

kup-bilecikbiletyna


 ZAPRASZAMY!


„Jerzyk dzisiaj nie pije” to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu „Złotopolscy” czy „Przyjaciółki” Magdalena Stużyńska. Spektakl (oficjalna premiera odbędzie się w listopadzie 2014 roku) jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity jak „Palenie” – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, „Odrabianie lekcji” – coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije” – czyli co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami.

Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi.Warto zobaczyć najnowszy spektakl KMN z jeszcze jednego powodu – jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz.Grupie towarzyszą na scenie żywi muzycy, czyli zespół „Gwiazda z zagranicy”. 
 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

193 komentarzy

  • Deloras

    napisane przez Deloras

    czwartek, 16 maj 2019 15:32

    This website certainly has all of the information and facts I wanted concerning this subject and
    didn't know who to ask.

  • Peter

    napisane przez Peter

    środa, 15 maj 2019 23:27

    I truly love your blog.. Pleasant colors & theme. Did
    you develop this web site yourself? Please reply back
    as I'm looking to create my own blog and want to find out where you got this from or exactly what the theme is named.

    Thank you!

  • Karine

    napisane przez Karine

    środa, 15 maj 2019 09:54

    Hey there! I'm at work surfing around your blog from my new iphone!

    Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to
    all your posts! Carry on the excellent work!

  • Mohammed

    napisane przez Mohammed

    wtorek, 14 maj 2019 12:51

    Hi there Dear, are you genuinely visiting this web site regularly, if so afterward
    you will without doubt take fastidious experience.

  • Reina

    napisane przez Reina

    poniedziałek, 13 maj 2019 05:18

    Thank you, I've recently been looking for information approximately this topic for a long time and
    yours is the best I've came upon so far. But, what
    in regards to the conclusion? Are you positive about the supply?

  • Fay

    napisane przez Fay

    niedziela, 12 maj 2019 20:26

    Hi there! This is kind of off topic but I need some help from an established blog.

    Is it hard to set up your own blog? I'm
    not very techincal but I can figure things out pretty fast.
    I'm thinking about creating my own but I'm not sure where to start.

    Do you have any points or suggestions? Appreciate it

  • Michele

    napisane przez Michele

    sobota, 11 maj 2019 09:56

    If you want to grow your know-how only keep visiting this web page
    and be updated with the most recent gossip posted here.

  • Norma

    napisane przez Norma

    sobota, 11 maj 2019 04:23

    Do you mind if I quote a couple of your articles as long as I provide credit and sources back to your site?
    My blog site is in the very same niche as yours and my users would truly benefit from a lot of the information you provide here.

    Please let me know if this okay with you. Regards!

  • Avery

    napisane przez Avery

    piątek, 10 maj 2019 08:51

    Great beat ! I would like to apprentice at the same
    time as you amend your site, how can i subscribe
    for a blog web site? The account aided me a appropriate deal.
    I have been a little bit acquainted of this your broadcast offered shiny transparent concept

  • Virginia

    napisane przez Virginia

    czwartek, 09 maj 2019 11:20

    Thanks on your marvelous posting! I actually enjoyed reading it, you will
    be a great author.I will make certain to bookmark your blog and definitely will come back from now on. I want to encourage continue your great writing, have a nice holiday weekend!

ZAPROŚ ARTYSTĘ

KALENDARIUM

« Maj 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Szybki Kontant

Biuro (+48) 61 424 28 24

kom 665 277 377
info@polskiekabarety.pl

 

Zamówienia, Informacje 

(+48) 665 277 377   
info@polskiekabarety.pl

więcej >>

Początek strony