Logowanie



Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474


jarek@polskiekabarety.pl

Jesteś tutaj: Strona GłównaKalendariumWystęp kabaretowy Cezarego Pazury

Książka o kabarecie Ani Mru Mru już wkrótce w księgarniach! Wyróżniony


ani-mru-mru-o-dwoch-takich-co-bylo-ich-trzech-390
Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów zdecydował się dołączyć do grona gwiazd, które posiadają swoją biografię. Już 6 maja na półkach księgarń w całej Polsce pojawi się ogromna gratka dla fanów Ani Mru Mru.

Jak czytamy w zapowiedzi: Najpopularniejsi showmani w Polsce zdradzają jak przetrwać w kraju pełnym absurdów i sprzeczności. Trzej muszkieterowie ostrego słowa opowiadają o antidotum na rzeczywistość - poczuciu humoru i uzależnieniu od śmiechu innych ludzi.

"Ani Mru Mru. O dwóch takich, co było ich trzech" będzie mieć ponad 360 stron, więc z pewnością znajdziemy w niej ogromną ilość ciekawostek i faktów z kabaretowego życia tych trzech niesamowicie pozytywnych i przezabawnych mężczyzn.

Mimo uwielbienia do tego zawodu Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Waldemar Wilkołek twierdzą, że życie kabareciarza nie jest do śmiechu. Dlaczego? O tym przekonamy się już 6 maja!


Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

1171344 komentarzy

  • Oma

    napisane przez Oma

    niedziela, 21 kwiecień 2019 04:55

    If some one wishes to be updated with latest technologies
    afterward he must be pay a quick visit this web page
    and be up to date all the time. magliette Ajax

  • Yvette

    napisane przez Yvette

    sobota, 20 kwiecień 2019 03:27

    I was curious if you ever considered changing
    the page layout of your blog? Its very well written; I love what youve
    got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could
    connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having one or 2 images.

    Maybe you could space it out better? Billige dortmund fodboldtrøjer

  • Kareem

    napisane przez Kareem

    piątek, 19 kwiecień 2019 08:28

    I'm curious to find out what blog platform you are working with?

    I'm experiencing some small security issues with my latest site and I would like to
    find something more safe. Do you have any solutions?

    Maglie Milan Bambino

  • Clark

    napisane przez Clark

    piątek, 19 kwiecień 2019 00:37

    Wow that was odd. I just wrote an really long comment but after I clicked submit my comment didn't
    appear. Grrrr... well I'm not writing all that over again. Anyways, just wanted
    to say great blog! Magliette Calcio maria psg

  • Torri

    napisane przez Torri

    czwartek, 18 kwiecień 2019 12:30

    Heya i'm for the first time here. I came across this board and I find It truly useful & it helped
    me out a lot. I hope to give something back and aid others like you helped me.
    Liverpool Fodboldtrøjer børn

  • Gus

    napisane przez Gus

    czwartek, 18 kwiecień 2019 09:01

    It's difficult to find experienced people about this topic,
    however, you sound like you know what you're talking about!

    Thanks PSG fotballdrakter

  • Stephania

    napisane przez Stephania

    czwartek, 18 kwiecień 2019 08:25

    I was able to find good advice from your blog articles.
    Bayern Munche nya tröja

  • Muoi

    napisane przez Muoi

    środa, 17 kwiecień 2019 01:49

    Do you mind if I quote a few of your posts as long as
    I provide credit and sources back to your weblog?
    My website is in the exact same niche as yours and my
    users would truly benefit from some of the information you provide here.
    Please let me know if this okay with you. Many thanks!
    Joshua Kimmich Bayern München Trikot Trikot Kinder

  • Grant

    napisane przez Grant

    niedziela, 14 kwiecień 2019 17:46

    This is a topic that's near to my heart... Best wishes!
    Where are your contact details though? Køb Valencia fodboldtrøje

  • Reagan

    napisane przez Reagan

    sobota, 13 kwiecień 2019 21:13

    Great information. Lucky me I found your blog by chance (stumbleupon).
    I've saved as a favorite for later! Chelsea drakt

ZAPROŚ ARTYSTĘ

KALENDARIUM

« Kwiecień 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Szybki Kontant

Biuro (+48) 61 424 28 24

kom 665 277 377
info@polskiekabarety.pl

 

Zamówienia, Informacje 

(+48) 665 277 377   
info@polskiekabarety.pl

więcej >>

Początek strony