Wydrukuj tę stronę

Babski Kabaret - Old Spice Girls w Gnieźnie


plakat


Babski Kabaret, czyli "Old Spice Girls"

Miejsce:

Pałac Balcerowo, Letnia Sala Koncertowa
Wrzesińska 24, Gniezno

30 lipca 2017, o godz. 17:00

Cena: 35 zł

 

 KUP BILET W INTERNECIE:
kup-bilecik


ZAPRASZAMY!

więcej informacji o spektaklu TUTAJ

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy "OLD SPICE GIRLS", czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.
Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu "Dudek") oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).
Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.
 

 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)