Zadzwoń (+48) 61 424 28 24 lub 601 791 474

jarek@polskiekabarety.pl

Wydrukuj tę stronę

Kabaretowy zawrót głowy! – Co nowego? Wyróżniony

Artyści jak zwykle nas nie zawiedli! Mimo końca roku zobaczymy nie jeden kabaret w premierowym programie. Nowe skecze, nowe postacie, ale czy nowe hity, które będą pamiętane przez lata? Już wkrótce się okaże! Zobaczcie krótki przegląd, który dla Was przygotowaliśmy.

moralny

,,Maj zaczyna się we wtorek” a jesień zaczęła się pracowicie dla Kabaretu Moralnego Niepokoju, wyruszyli oni w trasę właśnie z najnowszym programem o tym tytule. Jak zawsze – nowości i najlepsze hity. Może być coś lepszego? Bilety już do nabycia, m.in. na występy w Warszawie, Gdańsku i Bydgoszczy.

hrabi

Najnowszy program kabaretu Hrabi to ,,Cyrkuśniki”. Znając geniusz tej grupy na ich występy nie trzeba nikogo namawiać. Nie poznaliście jeszcze tego geniuszu? Nadrabiajcie szybko! Bilety już w sprzedaży.

mru

,,Tofik”, ,,Supermarket”, ,,Czerwony Kapturek” skecze znane i lubiane przez tych młodszych i tych starszych, a może czeka nas nowy hit? Już wkrótce się dowiemy! Kabaret Ani Mru Mru rusza w Polskę z nowym programem ,,Ostatnie takie trio”.
Premiera już w grudniu.

neo

Są skecze, które niedopracowane, z wpadką zostaną nam w pamięci na długo. Znacie ,,Niebo” Neo-Nówki? Na pewno! Po ostatniej trasie podsumowującej ich najlepsze numery, która uczciła ich 15 lecie działalności nie zwalniają tempa. Już w lutym rozpocznie się nowa trasa ,,Kazik sam w domu”.

giza

Znudziły was kabarety? Wolicie ostrzejszy humor? Abelard Giza to idealna propozycja. Już wkrótce rusza ,,Ludzie trzymajcie kapelusze”. Pierwsze występy to Suwałki i Olsztyn 6 i 7 grudnia.


Kabaretowa mapa Polski jest wielka, wydarzeń, które warto odwiedzić jest mnóstwo.
Chcecie być na bieżąco?
Zaglądajcie na naszego facebooka https://www.facebook.com/polskiekabarety.com2 :)


Oceń ten artykuł
(3 głosów)